TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH, SKLEPÓW, SYSTEMÓW CMS:


Posiadanie strony internetowej jest jedną z najlepszych i najtańszych metod, aby dotrzeć do jak największego kręgu odbiorców. Strona internetowa gwarantuje przez 24 godziny na dobę prezentację pełnej oferty i danych przedsiębiorstwa. Więcej o stronach www.

Przyjmujemy zlecenia z całej Polski.
Studio reklamy zapewnia profesjonalne wykonanie stron internetowych, badając potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Projektujemy strony, sklepy, portale oraz inne aplikacje internetowe w oparciu o technologie: HTML, XHTML, PHP, FLASH, JAVASCRIPT, CSS, bazy danych MySql.

promocja na tworzenie stron www

NASZA OFERTA TO:

 • wykonujemy projekty graficzne dla stron internetowych
 • tworzymy strony internetowe --cennik www--
 • aktualizujemy istniejące strony
 • tłumaczymy strony www
 • wdrażamy funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania
 • gwarantujemy pomoc i serwis istniejących stron www
 • poprawiamy jakość istniejących stron internetowych
 • rejestrujemy domeny - --cennik domen--
 • hosting - --cennik usług hostingowych--


  REALIZACJE

 • strona hurtowni budowlanej

  www.quest-dachy.pl

  Firma QUEST Tomasz Cholewiński istnieje na polskim rynku od 1996 roku i obejmuje Kielce oraz województwo świętokrzyskie. Głównym profilem działalności jest dystrybucja materiałów budowlanych, a w szczególności pokryć dachowych europejskich marek.

 • agencja ubezpieczeniowa

  www.gwarantubezpiecznia.com

  GWARANT świadczy usługi ubezpieczeniowe będąc przedstawicielem znanych na rynku towarzystw ubezpieczeniowych. W ofercie poleca ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW dla klientów indywidualnych i zbiorowych.

 • agencja turystyczna

  www.travelconsultant.pl

  Фирма TravelConsultant предлагает сотрудничество в сфере приездного туризма в Польшу, как для индивидуальных туристов, так и групп. Фирма гарантирует высокое качество услуг, конкурентоспособные цены, круглосуточное обслуживание туристов, пребывающих на территории Польши.

 • strona centrum medycznego

  www.ortopediakielce.com

  Centrum Medyczne Zagnańska w Kielcach gwarantuje stałą opiekę medyczną zarówno na fundusz NFZ jak i w specjalistycznych gabinetach prywatnych. Do dyspozycji Pacjentów oddany został także doskonale wyposażony sklep ortopedyczny. Posiada m. in poradnię ortopedyczną, chirurgii dziecięcej i medycyny sportwej.

 • strona szkoły jazdy Joker w Kielcach

  www.joker-kielce.pl

  Szkoła Jazdy Joker to nowoczesny Ośrodek Szkolenia, utworzony z myślą o przyszłych kierowcach, którzy stawiają na najwyższy poziom szkolenia i usług. Tutaj nie tylko zdasz egzamin, ale nauczysz się w sposób bezpieczny i sprawny kierować samochodem! (CMS system zarządaznia treścią)

 • agencja handlowa

  www.bmsconsulting.pl

  BSM Consulting jest spółką zajmującą się udzielaniem porad w sprawach związanych z marketingiem, kupnem i sprzedażą bądź wymianą towarów oraz doradztwem handlowym o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Jej wiedza i nabyte doświadczenie są gwarancją trafnych decyzji biznesowych i rozwoju przedsiębiorstwa.

 • agencja handlowa transport

  www.nabialkielce.pl

  Agencja Handlowa Jacek Paździerz
  Artykuły nabiałowe dostarczają własnym transportem na terenie całej Polski w ciągu 24 godz. Samochody te są odpowiednio przystosowane do każdych warunków pogodowych, a ich nowoczesne wyposażenie gwarantuje odpowiednią temperaturę przechowywania artykułów spożywczych.

 • Prywatny gabinet pulmonologiczny

  www.pulmonologkielce.pl

  Prywatny Gabinet Pulmonologiczny specjalista chorób płuc
  - kierownika II Oddziału Chorób Płuc w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Czerwonej Górze
  - z doświadczeniem w leczeniu pacjenta hospitalizowanego
  - z wieloletnią prywatną praktyką lekarską

 • strona restauracji

  www.cateringkaan.pl

  CATERING KAAN to marka, która gwarantuje bogatą ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta. CATERING KAAN powstał jako firma mająca na celu udostępnianie wykwintnej sztuki kulinarnej. Działalność na rynku cateringowym prowadzi od 2005 roku i cały czas dynamicznie się rozwija.

 • Prywatna strona

  www.faryd.pl

  Prywatna strona. Spełnia rolę portfolio, które ma za zadanie prezentowanie w sposób nowoczesny konkretnej osoby, jej zainteresowań, przygotowania zawodowego, osiągnięć itp. (CMS system zarządaznia treścią)

 • strona www producenta kołder

  www.koldry.com

  Firma LUKMAR istnieje od 2000 roku i specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kołder i wyrobów pościelowych. Używane włókna nawet po wielu latach zachowują pierwotną puszystość. Prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową.

 • strona www noclegów

  www.noclegipodlasem.com.pl

  Baza noclegowa w Górach Świętokrzyskich dostosowana jest dla przyjęcia Gości zarówno na krótsze jak i na dłuższe terminy. Dysponuje warunkami dogodnymi dla całych rodzin, na przyjęcie pojedynczych osób, jak i grup zorganizowanych do 18-tu osób.

 • strona internetowa zakładu stolarskiego

  www.mebletex.pl

  Zakład Tapicersko-Stolarski TEX działa w branży meblarskiej od 25 lat. Jest rodzinną firmą, dla której najważniejsza jest jakość wykonania usług. Ofertą i usługami objęty jest Tarnobrzeg, Sandomierz, Stalowa Wola i okolice.

 • prywatna strona internetowa

  www.casco.waw.pl

  Strona prywatna. Zawiera galerię zdjęć przyrody z całej Polski, które stanowią inspirację do osobistych przemyśleń nt. podstawowych wartości ogólnoludzkich, a zwłaszcza piękna, dobra i prawdy. Casco opisuje także nowe pojęcie - mistyka fotografii. Istnieje możliwość zakupu prezentowanych zdjęć

 • firmowa strona www

  www.pizzaverona.yoyo.pl

  Sieć pizzerii "Pizza Verona" w Polsce na terenie woj. świętokrzyskiego. Pierwszy lokal pojawił się w Piekoszowie w roku 2006. Następnie w Leszczynach i Masłowie. W ofercie posiada wiele rodzajów pizz z dostawą gratis.

 • domowa strona z galerią

  www.lilato.pl

  Strona prywatna. Serwetki zwykle wykonuje na podstawie wzorów zamieszczanych w różnych czasopismach, ale tworzy również swoje własne wzory np. pisanki, gwiazdki na choinkę. Szydełkuje nie tylko metodą tradycyjną. Wykonuje również koronki koniakowskie, brugijskie, widełkowe, makramę szydełkową.

 • strona wizytówka budowlanej firmy

  www.adpologrodzenia.com.pl

  Firma ADPOL istnieje od 1997r. Wykonuje praktycznie każdy rodzaj ogrodzenia z materiałów własnych lub powierzonych przez inwestora. Rocznie wykonuje około 30-tu ogrodzeń. Działa głównie w Warszawie i okolicach, przy większych zleceniach - cała Polska. Mają od wielu lat stałych i sprawdzonych producentów wszelkich materiałów ogrodzeniowych.

 • serwis internetowy

  www.multi-grafia.pl

  Poprzednia wersja naszej strony "agencja reklamowa MULTI-GRAFIA".

 • PRZYKŁADOWY CENNIK STRON INTERNETOWYCH:

  Oferta Cena
  Strona wizytówka od 100zł
  Standardowa strona zawierająca ok. 5 podstron od 250zł
  Strona zawierająca dynamiczne elementy, bardziej rozbudowana od 550zł
  Intro Flash - strony www mogą dodatkowo być rozbudowane o intro Flash od 100zł
  Aktualizacja witryny od 30zł
  Przebudowa i rozbudowa strony www od 50zł
  Gotowe szablony stron internetowych cena do uzgodnienia
  Tłumaczenie stron www od 10zł/strona
  Baner (Flash) od 20zł

  Strony są wyceniane zgodnie ze stosowaną przez nas kalkulacją oraz zamówieniem. Cennik nie stanowi oferty handlowej, służy do celów informacyjnych. Powyższe ceny są cenami netto bez 23% podatku VAT. Ceny promocyjne obowiązują do odwołania.