POZYCJONOWANIE STRON WWW, SKLEPÓW INTERNETOWYCH i CMS:

Strona internetowa, która się pozycjonuje wysoko w przeglądarkach internetowych przynosi sukces biznesowy. Znajdowanie się strony lub sklepu internetowego w pierwszej trójce lub nawet dziesiątce daje możliwość pozyskania wielu klientów.

Czym jest pozycjonowanie? Pozycjonowanie stron www to ciągły proces, efektem którego jest wzrost pozycji strony internetowej w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych (np. Google, Onet, WP, Yahoo, Bing itp.) dla konkretnych słów kluczowych.

promocja na tworzenie stron www

Dlaczego warto pozycjonować własną stronę?
Dziś nie wystarczy tylko mieć stronę internetową w sieci, witryna musi być widoczna, czyli musi trafiać do potencjalnych klientów, musi dać się łatwo odnaleźć. W tym tkwi cały sens pozycjonowania – szereg działań, które sprawią, ze Wasza strona internetowa da się odnaleźć internautom, na których Wam najbardziej zależy: klientom, partnerom, kontrahentom.

Na czym polega pozycjonowanie?
Pozycjonowanie polega między innymi na zdobywaniu "dobrych" linków do pozycjonowanej witryny. Podkreślić należy słowo „dobrych”, ponieważ nie zawsze duża liczba linków przekłada się na optymalne rezultaty pozycjonowania, a może niekiedy zaszkodzić.

Celem działań pozycjonerskich jest taka optymalizacja i promocja strony, aby cały proces odbył się w zgodzie z wytycznymi i wskazówkami jakościowymi Google.

Jak długo należy pozycjonować stronę?
Wszystko zależy od słów kluczowych - w przypadku mniej konkurencyjnych fraz możliwe jest osiągnięcie pierwszej dziesiątki wyników już w przeciągu miesiąca, przy bardziej konkurencyjnych może to zająć nawet kilka bądź kilkanaście miesięcy. Przez słowo „wypozycjonowanie” należy rozumieć dojście do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania. Należy nieustannie prowadzić działania, by utrzymać bądź polepszyć osiągniętą pozycję.

Monitoring naszych działań
Klienci samodzielnie mogą monitorować aktualny stan pozycji. Dbając o zadowolenie naszych Klientów, przygotowujemy raporty, które wykazują osiągane wyniki. Oprócz tego udostępniamy narzędzia, które pozwalają śledzić pozycje strony w wyszukiwarce.

promocja na tworzenie stron www

Opłaty, zaufanie i brak ryzyka
Jeżeli zaufają Państwo naszej firmie i zlecą pozycjonowanie własnej strony - nie poniosą Państwo ryzyka! Nie wymagamy żadnej opłaty, aż do momentu osiągnięcia wyników, określonych w umowie. Płacicie Państwo tylko wtedy jak uzyskamy oczekiwane wyniki.