DŁUGOPISY

Współpracujemy z czołowymi dostawcami długopisów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo długopisy zwykłe, ekologiczne oraz ekskluzywne długopisy renomowanych firm jak Waterman, Parker, Cerruti, Jean-Loius Scherrer i inne. Dostępne również drewniame ołówki i wkłady do dlugopisów.

Dla otrzymania dokładnej wyceny na długopisy prosimy o wypelnienie firmularza lub kontakt telefoniczny 793 533 315.

Specjalista się skontaktuje lub odpowie w ciągu 24h.


Treść wiadomości niezbędna do wyceny      

Imię, nazwisko lub nazwa firmy
Dana kontaktowe(e-mail lub tel)
   

PROMOCJA

      


                 Cena: 140 zł - 50 szt;                Cena: 50 zł - 100 szt;              Cena: 80 zł - 100 szt;

Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Cena skalkulowana jest dla jednego nadruku w kolorze białym. Inne konfiguracje wyceniamy indywidualnie.


NADRUK CYFROWY NA OKRĄGŁO

NOWOŚĆ!! 360° powierzchni zadruku. Powierzchnia uzyskana poprzez nowe metody nadruku umożliwiające odtworzenie zdjęć na całej powierzchni korpusu.

SITODRUK

Sitodruk wykonywany jest na wysoce wyspecjalizowanych maszynach.


TAMPODRUK

Jedna z najbardziej popularnych technik znakowania gadżetów. Dotyczy małych przedmiotów, gdzie powierzchnia nadruku niekoniecznie musi być płaska: długopisów, breloków, nożyków do papieru itp. Druk tamponowy charakteryzuje się trwałością i dużą wszechstronnością zastosowań. Rodzaj materiału, na który będzie naniesiony nadruk jest również bardzo szeroki - są to różnego rodzaju tworzywa sztuczne, metale, drewno itp.


GRAWEROWANIE LASESREM

Znakowanie laserowe – najwyższej jakości personalizacja długopisów metalowych. Przewaga promienia laserowego nad konwencjonalnymi narzędziami obróbki jest ogromna. Promień lasera pozwala ciąć oraz znakować różnego rodzaju materiały. Znakowanie wykonane laserem jest trwałe i bardzo wysokiej jakości, a powierzchnia cięcia gładka i nie wymaga dodatkowej obróbki.

Metalowe długopisy COSMO z grawerem jednostronnym
w cenie już od 1,50 zł netto/szt. Mix kolorów.
SATYNOWANIE

Ekskluzywny wygląd niewielkim kosztem. Satynowanie to pokrywanie farbą pod ciśnieniem poszczególnych części długopisów. W naszej ofercie mamy dwa standardowe kolory: złoty i srebrny. Przy ilości minimalnej 1.000 sztuk możemy wykonać satynowanie z całej palety kolorów Pantone. Usługa satynowania dostępna jest dla modeli: KIKI, MIR, X-EIGHT.


NAKLEJKI POLIMEROWE

Stosowana jest dla klipsów o specjalnym kształcie zaprojektowanym zgodnie z życzeniem klienta oraz dla klipsów ze standardowej oferty Lecce Pen. Usługa ta oferowana jest dla modeli MIR Naklejka polimerowa - etykieta wypukła 3D, pokryta żywicą poliuretanową, dwuskładnikową lub żywicą epoksydową. Nadruk wykonany jest w pełnym kolorze na folii samoprzylepnej, która następnie zalewana jest polimerem. Dzięki wykorzystaniu naklejek nadruk staje się bardziej efektowny i atrakcyjny.


OPAKOWANIA - ETUI

Dysponujemy szeroką gamą eleganckich opakowań na artykuły piśmiennicze, o wysokich walorach użytkowych. Istnieje możliwość zakupu etui w gotowych kompletach piśmienniczych o ponadczasowym wyglądzie. Ceny zaczynają się od 0,40 zł netto/szt.


OŁÓWKI DREWNIANE

Dysponujemy szeroką gamą ołówków drewnianych o różnych kolorach z dumką.

Kolorowe długopisy z gumką w cene od 0,39 zł netto/szt. Mix kolorów.

* Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie. Przy dużych nakładach oferujemy rabaty. Cennik nie stanowi oferty handlowej, służy do celów informacyjnych. Podane ceny są cenami netto.